Lafluence pro influencery

Najdi značky, se kterými tě spolupráce bude bavit

Nečekej, kdo tě osloví. Zapojuj se do kampaní a buduj dlouhodobé vztahy. Nezáleží na tom, kolik máš fanoušků. Značky na Lafluence hledají zavedená jména i micro influencery.

Začni hned
  • Vybíráš z široké z nabídky kampaní
  • Brief a podmínky spolupráce vidíš předem
  • Je na tobě, jestli se ozveš a co nabídneš
  • Máš jistotu, že vždycky dostaneš zaplaceno
Začni hned

Vyberte si z mnoha spoluprací se super značkami

Značky na digitální tržiště vyvěšují nabídky kampaní. Stačí si je projít a ozvat se těm, se kterými máš něco společného.

Zajistěte si místo v databázi, ve které hledají stovky značek

Značky si tě mohou najít i v databázi influencerů a oslovit tě přímo. Nejspíš si tě předem vyfiltrovaly podle zájmů, publika a dalších parametrů.

Tým konzultantů

Všechny briefy před zveřejněním kontrolujeme, takže máš jistotu, že jsou kompletní a spolupráce značky s influencerem dává smysl.

Máte otázky?

Naši konzultanti tu jsou, aby vám poradili.

Zeptejte se nás

Faq

Jaký musím mít minimální počet sledujících?
Pro spolupráci se značkami potřebuješ minimálně 3000 followerů na aspoň jedné sociální síti, kde jsi aktivní. Přestože si uvědomujeme, že čísla nejsou všechno, stanovili jsme po konzultaci se značkami tuto hranici jako minimální.
Potřebuji živnost?
Živnost (nebo firma) je k fakturaci nutná. Pokud ji nemáš, nevěš hlavu. Můžeš počkat až do momentu, kdy nějaké kampaně získáš a zpracuješ, abys věděl/a, že to pro tebe má smysl. :) Volnou živnost ti založí na počkání na živnostenském úřadě za poplatek 1000 Kč a stačí, když si s sebou vezmeš občanský průkaz.
Jak si nastavit cenu za spolupráci?
Ceny za kampaň se pohybují v rozmezí jednotek až desítek tisíc. Při nastavování ceny za spolupráci je potřeba zohlednit víc faktorů. Těmi prvními by měly být počet fanoušků a náročnost tvorby obsahu.